ZNAČKY AUT

APAL (1) AUDI (2) BMW (4) FIAT (2) FORD (3) HONDA (3) OPEL (6) PEUGEOT (2) RENAULT (2) ŠKODA (19) VELOREX (1) VW (13)

ABOUT ME


Tak jsem vám představil auta, na kterých jsem dosud pracoval repektive stále pracuji. Každé má něco do sebe a každé se provedenými úpravami trochu liší. Chybí tady ještě mé první auto, bílá rodinná Škoda Favorit, kterou jsem dostal od rodičů k 18. narozeninám. Ale tu jsem se už od 17-ti let snažil vylepšovat a stále jsem chodil za tátou, že by bylo dobré udělat na autě tohle nebo zase pro změnu tamto. Tímto pro mě "geniálním" tahem jsem v den předání do mé péče měl Favorita ve výborném stavu. Pokud někdy získám ztracené fotografie, určitě je uvidíte.

Dost ale o mých autech. Už jako kluk jsem si hrál s autíčky. No to dá rozum, byl jsem přeci normální, že? Jenže, když jsem si nedávno prohlížel u rodičů staré fotogragie, zjistil jsem, že na každé fotce držím nějaké to auto a bylo jedno, jestli jsem se právě koupal, sáňkoval, nebo dokonce spal. Vlastně mě to ani nepřekvapuje, co si pamatuji, dokázal jsem si hrát celý den s angličáky na velkém podnosu, zasypaném z části moukou. Prostě takové zmenšené zasněžené rally Monte Carlo. Auta se prostě stala mým osudem.


Přeskočím teď pár let. Až do roku 2002 jsem byl normální tuner, který má rád auta a ví o nich spoustu věcí. Jenže příšel sraz v Pávově, kde jsem popvé představil svou Felicii RRS a seznámil se s Ondrou Koutským. Ten mě nabídl, když toho tolik vím o Felicích, abych napsal pár slov na jeho web. Za podpory mé přítelkyně/manželky jsem se tedy do toho pustil. A u jednoho článku nezůstalo... S Ondrou jsme dokonce dělali na české mutaci slovenského časopisu Autotuning a Hifi. Pak už následovaly časopisy Tuning Magazine, Svět Motorů a Autusport&TUNING do kterého přispívám dodnes. Internet nastartoval mou tvůrčí redaktorskou etapu a i nadále jsem mu věrný. Prošel jsem si zrodem stránek Sony Xplod a přispívám na několik webovek s tuningovým zaměřením. Až do května roku 2009 bylo pro mě psaní více méně koníčkem. To se ovšem změnilo a jsem rád, že se mohu psaním a focením aut věnovat profesionálně. Mám totiž to štěstí, že je pro mě má práce zároveň koníčkem, který miluji.

Žádné komentáře:

Okomentovat